Nabízíme i roušky, sekce -doplňky!
Neohodnoceno

Kabelka Sára

Kabelka Sára  v kombinaci bílo - šedé.  Kabelka je jednoduchého hranatého tvaru a designu. Zajímavým prvkem kabelky je zvýrazněné dno, které sahá do 1/3 výšky kabelky.  Kabelka má dvě černá kožená ucha. Vyniká originálním vzhledem, ale především materiálem (Kraft Tex). Současně je praktickým doplňkem k jakémukoliv outfitu. Můžete ji vzít nejen do práce, do školy, do města ale i na procházku či na večer s přáteli. Vyberte svou oblíbenou barvu pro kabelku i barvu kožených uší.

Skladem (2 ks)
Kód: 003-05-01/0002
1 843 Kč
Kategorie: Kabelky a tašky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.44 kg
Barva: Bílá , šedá

Kabelka Sára je ručně vyrobena z Kraft Texu (přírodní vlákna celulózy). Kabelka je jednoduchého hranatého  tvaru a designu. Má zvýrazněné dno, které sahá do 1/3 výšky kabelky a dvě kožená ucha. Vnitřní prostor je uzavíratelný na zip. Uvnitř jsou k dispozici tři menší jednoduché kapsičky a jedna uzavíratelná kapsa.Její dno je opatřeno kovovými hroty proti ušpinění a oděru.

Kraft Tex je šetrný k přírodě (ECO), jednoznačně se jedná o materiál předurčený ke skvělé budoucnosti. Svým vzhledem a vlastnostmi připomíná kůži. Je pevný a odolný vůči tření, navíc ho můžete prát a nevybledne vám. Je lehký, zaručuje dlouhou životnost a následně recyklovatelný. Přečtěte si více o výhodách a snadné údržbě Kraft Texu.

Jak se o tento kousek s láskou starat?
Velkým plusem Kraft Texu je snadná údržba. Pokud si kabelku zašpiníte, stačí ji vyprat v pračce na 40 °C nebo ručně  pomocí kartáčku. Nepoužívejte bělicí přípravky, před praním odepněte kožená ucha. Po důkladném vyschnutí stačí vytáhnout podšívku z kabelky ven a vyžehlit ji (pokud budete považovat za nutné). .

  • při schnutí můžete vytvořit krčený vzhled, případně nechat vyrovnanou strukturu
  • pravidelná údržba kůže pro dlouhou životnost

Detaily:

  • 40 cm výška, 37 cm šířka, 12 cm hloubka dna 
  • hmotnost 440g