Nabízíme i roušky, sekce -doplňky!
Neohodnoceno

Kabelka Jana

Kabelka Jana bílá s Hanunkou© je jednoduchého konického tvaru a designu. Zajímavým prvkem vedle Hanunky© je prošití předního středového švu. Kabelka má dvě červená kožená ucha. Vyniká originálním vzhledem, ale především materiálem (Kraft Tex). Současně je praktickým doplňkem k jakémukoliv outfitu. Můžete ji vzít nejen do práce, do školy, do města ale i na procházku či na večer s přáteli. Vyberte svou oblíbenou barvu pro kabelku i barvu kožených uší.

Skladem (3 ks)
Kód: 002-05-01/0005
2 070 Kč
Kategorie: Kabelky a tašky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.4 kg
Barva: Bílá

Kabelka Jana je ručně vyrobena z Kraft Texu (přírodní vlákna celulózy). Kabelka je jednoduchého konického tvaru a designu. Zajímavým prvkem vedle Hanunky© je prošití předního středového švu. Kabelka má dvě kožená ucha. Vnitřní prostor je uzavíratelný na zip. Uvnitř jsou k dispozici tři menší jednoduché kapsičky a jedna uzavíratelná kapsa.Její dno je opatřeno kovovými hroty proti ušpinění a oděru.

Přední část kabelky je ozvláštněna autorskou kresbou Hanunky©, české grafičky Terezky Sobotkové. Hanunka vyzařuje hravou a veselou náladou a pozitivní energií, která je charakteristická pro jarní a letní dny.

Kraft Tex je šetrný k přírodě (ECO), jednoznačně se jedná o materiál předurčený ke skvělé budoucnosti. Svým vzhledem a vlastnostmi připomíná kůži. Je pevný a odolný vůči tření, navíc ho můžete prát a nevybledne vám. Je lehký, zaručuje dlouhou životnost a následně recyklovatelný. Přečtěte si více o výhodách a snadné údržbě Kraft Texu.

Jak se o tento kousek s láskou starat?
Velkým plusem Kraft Texu je snadná údržba. Pokud si kabelku zašpiníte, stačí ji vyprat v pračce na 40 °C nebo ručně  pomocí kartáčku. Nepoužívejte bělicí přípravky, před praním odepněte kožená ucha. Po důkladném vyschnutí stačí vytáhnout podšívku z kabelky ven a vyžehlit ji (pokud budete považovat za nutné). .

  • při schnutí můžete vytvořit krčený vzhled, případně nechat vyrovnanou strukturu
  • pravidelná údržba kůže pro dlouhou životnost

Detaily:

  • 42 cm výška, 36 cm šířka, 11 cm hloubka dna 
  • hmotnost 400g