Nabízíme i roušky, sekce -doplňky!
Neohodnoceno

Kabelka Anděla

Kabelka Anděla je vyrobena z Kraft Texu (pratelná celulóza/papír). Velmi zajímavá kontrastní barevná kombinace, to co právě toto léto frčí. Má obdelníkový tvar, velikostně je tak akorát k uložení nutných věcí, jako peněženka, telefon, klíče, pití a deštník. V přední části kombinace pruhované klopy a červené kapsy, uzaviratelné na zámek. Dlouhé ucho je z kůže ( různé barevné kombinace). Uvnitř kabelky je k dispozici  jedna uzavíratelná kapsa. Vyberte svou oblíbenou barvu pro kabelku i barvu ucha.

Skladem (3 ks)
Kód: 060-05-01/0013
1 280 Kč
Kategorie: Kabelky a tašky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
Barva: Sahara

Kraft Tex, ze kterého je kabelka vyrobena, svým vzhledem a vlastnostmi připomíná kůži. Je pevný a odolný vůči tření, navíc ho můžete prát a nevybledne vám. Přečtěte si více o výhodách a snadné údržbě Kraft Texu.

Jak se o tento kousek s láskou starat?
Velkým plusem Kraft Texu je snadná údržba. Pokud si kabelku zašpiníte, stačí ji vyprat v pračce na 40 °C nebo ručně  pomocí kartáčku. Nepoužívejte bělicí přípravky. Odepněte kožené ucho před praním! Po důkladném vyschnutí stačí vytáhnout podšívku z kabelky ven a vyžehlit ji (pokud budete považovat za nutné). .

  • při schnutí můžete vytvořit krčený vzhled, případně nechat vyrovnanou strukturu

Detaily:

  • 19 cm výška, 25 cm šířka, 7,5 cm hloubka dna 
  • hmotnost 200g