Vlněná zimní kolekce od Design-ALI nyní se slevou!
Neohodnoceno

Dámská kabelka Lucie

Dámská kabelka Lucie je sportovně-elegantní cross body kabelka ze žluté melírované 100% plsti. Kabelka má jednoduchý hranatý tvar. Na předním díle je ozdobena funkční kapsou. Vnitřní prostor kabelky je vypracován podšívkou. V podšívce je uzavíratelná kapsa. Kabelka má nastavitelné ucho z pravé kůže v medové barvě. Dokonale Vám bude tvořit doplněk k outfitu. Můžete ji vzít kamkoliv sebou a vždy budete nepřehlédnutelná! Kouzlo tohoto materiálu se nikdy nerozplyne a majitelka této kabelky vždy zaujme. 

Plsť,  je pevná, dobře držící tvar a zejména příjemná na dotek. Přírodní materiál.

 „Moc hezký kousek“.

 

Skladem (2 ks)
Kód: 019-04-01/0001
1 700 Kč
Kategorie: Kabelky a tašky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
Barva: žlutá

Dámská kabelka Lucie je ručně vyrobena z plsti (100% VLNA).  Je sportovně-elegantní cross body nadčasová kabelka z 100% plsti. Kabelka má jednoduchý hranatý tvar. Na předním díle je ozdobena kapsou. Ve vnitřním prostoru kabelky je vypracován  podšívkou. V podšívce je uzavíratelná kapsa. Kabelka má dvě odepínatelná ucha z pravé kůže, barvu můžete zvolit. Dokonale Vám bude tvořit doplněk k outfitu. Můžete ji vzít kamkoliv sebou a vždy budete nepřehlédnutelná! Kouzlo tohoto materiálu se nikdy nerozplyne a majitelka této kabelky vždy zaujme. 

Plsť,  je pevná, dobře držící tvar a zejména příjemná na dotek. Přírodní materiál.

Jak se o tento kousek s láskou starat?
Jedná se o vlnu, tudíž i údržba se nese v tomto duchu. Doporučujeme lokální čištění, ale pokud není jiná možnost můžete velmi opatrně vyprat! Před praním odepněte kožená ucha.

  • Pokud nemáte pračku, která má k praní vlny speciálně určený program, nezkoušejte to! Perete-li v ruce, hlídejte si teplotu vody. Nejen horká, ale i studená voda může mít za následek, že se velikost zmenší. Ideální je proto vlažná voda ( 30˚C) a speciální přípravek, určený přesně pro ten typ vlákna, který potřebujete vyprat. Aviváž raději nepoužívejte.
  • Rozhodně kabelku neždímejte, nekruťte ji v ruce a nepřehýbejte je velkou silou. Přebytečnou vodu dostanete z kabelky tak, že na ni přiložíte dlaně a vodu opatrně vytlačíte do stran. 
  • Zrovna tak sušení vyžaduje víc pozornosti. Do sušičky nepatří, stejně jako není dobré ho pověsit na šňůru, kabelka by se mohla vyvěsit. Ideální je sušit ji ve vodorovné poloze na sušáku.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Doporučení:
  • pravidelná údržba kůže pro dlouhou životnost

Detaily:

  • 28 cm výška x 23 cm šířka 
  • 5 cm hloubka dna 
  • zapínání vnitřní kapsy na zip
  • váha 300g